09:00
09:30
 

INTRO

Rejestracja + poranna kawa.

 

JOE LAZAUSKAS

Director of Content Strategy w Contently i Redaktor Naczelny The Content Strategist. w 2016 roku zdobył Digiday Award w kategorii Best Brand Publication. Dziennikarz technologiczny i marketingowy. Regularny współpracownik Fast Company. Jego publikacje pojawiały się między innymi w Mashable, Digiday i Forbes.

3 KLUCZE DO PRZYSZŁOŚCI CONTENT MARKETINGU

W dzisiejszych czasach każdy biznes chce używać content marketingu i storytellingu by zbudować więź z odbiorcami i rozwijać się szybciej. Niewiele firm wie czy robią to dobrze. Ta niepewność może paraliżować.

Nie powinna. Jesteśmy ludźmi, opowiadanie historii leży w naszej naturze. Od początków cywilizacji snuliśmy opowieści by budować relacje, uczyć, wzbudzać emocje. Obecnie, gdy mamy dostęp do najpotężniejszych narzędzi, przyszłość storytellingu jawi się wyłącznie w jasnych kolorach. A przyszłość należy do opowiadających – w biznesie i życiu codziennym.

W swojej prezentacji, Dyrektor Content Strategy Contently Joe Lazauskas odkryje przed wami schematy, które pozwoliły najsłynniejszym mówcom i markom zbudować niemal intymne relacje z milionami oraz opowie jak fuzja technologii i kreatywności zmieni sposób, w który tworzymy przełomowe treści. Nigdy już nie pomyślicie o storytellingu w ten sam sposób.

 

IMAAD AHMED & MONICA HU

Imaad jest od czterech lat Dyrektorem Marketingu w WARC. WARC to sieciowy serwis wiedzy i informacji, oferujący najlepszą praktykę, insighty i dowody na skuteczność reklamową wiodących marek międzynarodowych. Podczas swojej pracy w WARC, Imaad skutecznie zwiększył rozpoznawalność i korzystanie ze wsparcia firmy wśród jej kluczowych odbiorców – agencji reklamowych i mediowych, właścicieli marek i mediów – dzięki zróżnicowanym strategiom związanym z treściami, danymi i digitalem. Przed WARC, Imaad zdobywał doświadczenie głównie w sektorze eventowym, stojąc na czele zespołów marketingowych w IQPC, Emap i i2i Events Groups, pracując dla klientów z rozmaitych sektorów – handlu detalicznego, obronności i przemysłu paliwowego. Absolwent Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Oxfordzkiego.

Monica is part of the Digital Marketing team in Deloitte Digital UK. She has a passion for championing customer centred approach for business strategy and transformation in digital. She has deep subject matter expertise in social media for business and is published in the Journal of Information Systems on the impact of social media on firm performance. Monica has advised many clients on how to leverage digital and social to achieve business outcomes through implementing new ways of working, new digital and social platforms and setting new strategic directions. 

CO ROZWÓJ „DARK SOCIAL” OZNACZA DLA MARKETERÓW?

84% treści jest udostępnianych przez platformy „dark social”, lecz 90% budżetu reklamowego dla mediów społecznościowych wydawane jest na platformach publicznych. To ogromna rozbieżność. Czym jest „dark social”? Jak różni się w zależności od kategorii? Czego marki mogą się z niego nauczyć? Coraz większa popularność ekosystemów komunikatorów i związane z tym wyzwania dla marek są dla marketerów szansą, której muszą być świadomi. A Ty? Jesteś gotowy?

 

PAUL KONTONIS

Paul Kontonis jest Dyrektorem Marketingu w WHOSAY, agencji influencer marketingu, której zaufały największe marki świata. Paul jest odpowiedzialny za nadzorowanie strategii i inicjatyw agencji w zakresie marketingu, komunikacji i publikacji. Ma dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z mediami i jest jednym z wiodących ekspertów w dziedzinie biznesu, marketingu, programowania, międzyplatformowej dystrybucji video i monetyzacji oryginalnych treści cyfrowych. Wcześniej Kontonis sprawował funkcję Dyrektora Marketingu i Komunikacji w Digiday Media, pracując z takimi markami jak Digiday, Glossy i Tearsheet. Jego doświadczenie obejmuje też pracę na stanowisku Wice Dyrektora ds. Strategii w Studio71, wcześniej Collective Digital Studio, wieloplatformowej i wielokanałowej sieci rozrywkowej. Jest Dyrektorem Global Online Video Association, grupy reprezentującej sieci mediowe i platformy video. Absolwent Ekonomii i Psychologii Uniwersytetu Nowojorskiego.

INFLUENCER MARKETING JEST PRZYSZŁOŚCIĄ REKLAMY MOBILNEJ.

Urządzenia mobilne, platformy i aplikacje są już bardzo dobrze zdefiniowane. Ale jaki jest najlepszy format reklamy mobilnej? Reklamy mobile display i pop-up są straszne. Pre-roll to tragedia, a posty sponsorowane dają tak słabe efekty, że nie uwierzylibyście danym. Jaki jest więc najlepszy sposób na to, by kampania reklamowa dotarła do użytkowników urządzeń mobilnych? Dane i skuteczność wskazują na influencer marketing. Przyjrzyjmy się faktom!